adidas ZX 8000 Lego

RELEASE/SATIŞA SUNULMA ZAMANI

25.09.2020

Fiyat 1.348,81 ₺
Artikelnr.: FZ3482

Magaza Listesi

Bu tasarım hakkında başka ne söyleyebilirsiniz? adidas ZX 8000 Lego biraz daha renkli seven ve ayakkabının arkasında gerçekten güzel bir hikaye arayan içindir. Ve dürüst olalım, LEGO’yu sevmeyen kimse yoktur?!

A-ZX serisi, klasik adidas koşu serisini kutlayan ve gerçek spor ayakkabı sevenler birlikte yaratılan 26 tasarımdan oluşuyor. L, A-ZX serisindeki LEGO’yu temsil ediyor ve mağazalarda bize bir sonraki vahşi rengi getiriyor. Danimarkalı şirket, YouTube’daki küçük tanıtımıyla bombayı düşürdü. Renk grubu, popüler kült markanın çeşitli renkli yapı taşlarından esinlenmiştir.

adidas ZX 8000 Lego 25 Eylül’de piyasaya sürülecek ve 150,00 Euro perakende fiyatına sahip olacak. Önemli ölçüde sınırlı sayıda piyasaya çıkması bekleniyor.

adidas ZX 8000 Lego ne zaman satın alabilirim?

adidas ZX 8000 Lego’in resmi çıkış tarihi 25 Eylül 2020’dir. Satışlar, belirtilenen mağazalarda başlayacaktır.

Nike Dunk High Michigan nereden satın alabilirim?

Şimdilik onaylanmış Mağazalar arasında END. bulunuyor ve Seçili Retail Mağazalarında satışa sunulmasını düşünüyoruz. Umarım biraz daha mağaza eklenir. Satın almak istiyorsanız, bizim sizin için oluşturduğumuz Listeden Rafflere katılabilirsiniz.

Her zaman gibi, Sneaker Release takvimimizi neredeyse her gün güncelliyoruz. Elbette, önümüzdeki birkaç gün boyunca da modeli satın alabileceğiniz bazı mağazalar eklenecektir. Başarılar!

 

ÇIKIŞ TARHLERİ COVID-19 SEBEBİYLE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR


StockX
İkinci Şans
Worldwide Shipping
Satin Al

 


 

End.
25.09.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

 

Hanon
25.09.2020
Online Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl

Asphaltgold
25.09.2020
Social Raffle
Worldwide Shipping
Raffle Katıl


Release Takvimsizde diğer ürünler de bulabilirsiniz!


Bizi takip edin ve en son Sneaker haberlerini kacırmayın!

Elbette Stilsokak’ı Soszal ağlarda da bulabilirsiniz. Bizi takip edin ve her gün en önemli Release İnfos ilk siz ogrenin!

Facebook: Stilsokak

Instagram: stilsokak