Sneaker

En Uygun Fiyatlı ve Ucuz Jordan Ayakkabı ‘ları


İkinci el (Resell) pazara girdikten sonra muazzam primlerle yeniden satış yapan tüm abartılı Jordans’larla birlikte, birçok uygun fiyatlı ve radar dışı düşüşü unutmaya meyilliyiz. Tanıdık renk çeşitlerinden klasik silüetlere kadar, her fiyat noktasında harika Jordans’lar var ve en iyilerden bazılarına ışık tutmak istiyoruz. Kataloğumuzda arama yaptık ve esnemeniz gereken ateş gücünü sunmaya devam ederken kasayı bozmayacak Jordans’ları vurguladık. İşte bir spot ışığı hak eden en uygun fiyatlı Jordans’lar: En Uygun Fiyatlı Jordan Ayakkabıları (Ucuz Jordan Ayakkabı)

İşte perakende fiyatında veya altında olan dört harika renk çeşidi:

Jordan 1 Retro High Pine Green Black

Jordan 1 Retro High Pine Green Black oldukça yeni bir sürüm olmasına rağmen, OG benzerleriyle karşılaştırıldığında mutlak bir steal fiyatına sahip olduğunu düşünüyoruz. Bu sürüm, Bred, Royal ve Shadow renk yolları gibi klasik Jordan 1’ler ile neredeyse aynı tasarım formatını takip ediyor. Tasarımın tamamında Yeşil deri panelli siyah kaliteli deri sayaya sahiptir. Piyasaya sürülmeden önce, bu Jordan StockX’te 400 $ ‘lık pazarın en yüksek seviyesinde yeniden satış yapıyordu. Bugün, fiyatlar sanki ucuz Ürdün olarak yanlışmış gibi yarı yarıya indirildi. Bu Jordan 1, birçok Jordan 1’in gösterdiği gibi zaman içinde değer kazanma potansiyeline sahip inanılmaz bir anlaşma.

Retail Fiyatı: 1349,90₺
Piyasa Zirvesi: 327€ – 2950₺
Son Satış Fiyatı: 250€ – 2255₺


Jordan 8 Retro OVO Black

Bu noktada Travis Scott’un sneaker oyununa hakim olduğu neredeyse bir gerçek. Ancak Drake Travis Scott’den çok önce Team Jumpman’ın bir parçası olarak birden fazla Jordan Retro mücevheri yayınlayan diğer megastarı da unutmayalım.

Drake’in OVO’su, son yıllarda en çok Jordan 8, 10 ve 12 silüetine baykuş damgasını koydu. Retros koleksiyonundaki diğer sürümlerle karşılaştırıldığında, Jordan 8 Retro OVO Black bugüne kadarki en erişilebilir sürüm haline geldi. Bu OVO 8’leri bir anlaşma için satın almayı bekliyorsanız, şimdi tam zamanı. Gelecekteki bu kâse, ucuz bir Jordan kılığına giriyor ve  satın almak için en iyi zaman.

Retail Fiyatı: 1829,90₺
Piyasa Zirvesi: 445€ – 4015₺
Son Satış Fiyatı: 275€ – 2480₺


Jordan 3 SE Unite Fire Red

Jordan 5 Retro Off-White gibi yüksek fiyatlı ürünler StockX’i çok yüksek primlerde vururken, bir sürüm radarın altında uçmayı başardı: Jordan 3 SE Unite Fire Red. Bu AJ 3, tüm zamanların en iyi renk çeşidi olmak için gereken her şeye sahiptir. İkonik fil baskısına, Chicago Bulls’tan ilham alan renk paletine ve topuk sekmesinde klasik Nike Air markasına sahiptir. Bu kadar düşük bir fiyata aldığınız her şey için, neredeyse bunlar ucuz Jordanlar gibi.

Retail Fiyatı: 1599,90₺
Piyasa Zirvesi: 327€ – 2950₺
Son Satış Fiyatı: 170€ – 1534₺


Jordan 1 Retro High Sports Illustrated

Tüm „Black Toe” Jordanlar ağır bir bedelle gelmez. Jordan 1 Retro High Sports Illustrated, Black Toe Jordan’ın sahip olduğu her şeyi şaşırtıcı derecede düşük bir fiyata sunuyor. Buna karşılık, Jordan 1 Sports Illustrated, StockX’te sadece 173 $ ‘a alınabilir – perakendenin sadece birkaç dolar üzerinde. Jordan 1 Sports Illustrated, gizli bir mücevher ve StockX’teki en ucuz fiyatlı Jordan Ayakkabı ‘lardan biridir.

Retail Fiyatı: 1599,90₺
Piyasa Zirvesi: 287€ – 2590₺
Son Satış Fiyatı: 173€ – 1560₺


Jordan 7 Retro Patta Shimmer

Nike Dunks’ın çok fazla heyecan uyandırdığı bir zamanda, şu anda bir ömür boyu Jordans’ı çalma fiyatlarıyla polisle yakalama fırsatı. Neyse ki alıcılar için, bu fiyatlar piyasaya sürüldükten sonra düştü ve şimdi neredeyse hiç olmadığı kadar erişilebilir, neredeyse ucuz Jordanslarmış gibi. Geçmişteki dört rakamlı değerleri nedeniyle bu Jordan 7 Patta Shimmer satın almayı kaçırdıysanız, şimdi bunları koleksiyona ekleme şansı.

Retail Fiyatı: 1349,90₺
Piyasa Zirvesi: 453€ – 4087₺
Son Satış Fiyatı: 173€ – 1696₺


1300tl Altında En iyi Hediye Fikirleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.