Moda,  Sneaker

1300tl Altında En iyi Hediye Fikirleri


Tatil sezonu zor olabilir. Fiyatların bilincinde olarak hediyeler için düşünceli bir şekilde avlanmak stresli olabilir ve herkes için dışarı çıkamayız. İşleri herkes için biraz daha kolaylaştırmak amacıyla, sevdiklerimize 1300tl altında bir fiyata vermek için bazı sağlam, güvenilir hediye fikirleri arayışında kataloğumuzu eledik. Çok yüksek bir fiyat noktasının altında özel bir şey almak istiyorsanız, sizi teminat altına aldık.


Supreme Hanes Socks

Hayatta garanti edilen üç şey vardır: ölüm, vergiler ve çoraplarınızdaki delikler. Bundan kaçınamazsınız ve bu yıl hediye alışverişiniz için kimin ismini seçerseniz seçin, bundan da kaçınamayacağını biliyoruz. O kadar özel değiller. Supreme Hanes Çorap ile yakın gelecekte çorap krizini önlemeye yardımcı olun ve alıcınızın ayaklarını ferahlatın. Havalı, rahat ve en önemlisi deliksiz.

Fiyat: 30€ – 278₺

SUPREME’NIN BÜYÜLÜ DÜNYASINI KEŞFEDİN


Nike Blazer Mid 77

Sevdiğiniz kişi biraz daha bağımsızsa ve belki 70’lerin sonu ve 80’lerin başındaki modayı taklit etmeye çalışırsa, Nike Blazer Mid 77 tam olarak onların modeli olabilir. Bu basit ve abartısız eski beyaz ve siyah renk grubu, sevdiğiniz kişinin spor ayakkabı rotasyonuna zahmetsizce uyacaktır.

Fiyat: 799,90₺


Baby Yoda Funko Pop

Baby Yoda Funko Pop ile sevdiklerinizin gününü neşelendirin. Bu mini-Jedi, “Vay canına, Disney gerçekten evcilleşmemiş çekiciliğe sahip bir karakter yarattı” gibi düşünceleri herhangi birinin kafasına ışınlamak için gücü kullanacak. Baby Yoda’yı en azından biraz sevimli bulmazlarsa, o zaman endişeleriniz arasında en az doğru hediyeyi bulmak olacaktır.

Fiyat: 20€ – 185₺

alternatif


Jordan 1 Mid Banned

Jordan 1 Bred, 1984’te NBA’den “yasaklanmış” olabilirdi, ancak sevdiginize  hediye etmenizi hiçbir şey yasaklamıyor. Jordan 1 Mid Banned, OG’de sevdiğimiz tasarım öğelerinin hepsine çok düşük bir fiyata sahiptir. Kırmızı ve siyah deri üst kısımdan ikonik Wings logosuna kadar bu AJ1 Mid, favori spor ayakkabı kafanızın rotasyonunda kalıcı bir armatür olmaya uygundur.

Fiyat: 125 € – 1160₺


KAWS x Uniqlo x Peanuts Snoopy Plush

Koleksiyon dünyasında alışveriş yapmak biraz pahalı olabilir, ancak bütçeye uygun bir koleksiyon hediyesi arıyorsanız, KAWS x Uniqlo x Peanuts Snoopy Peluş günü kurtarmak için burada. Bu pelüş, herkesin favori Peanuts yavrusu Snoopy’nin tamamen siyah KAWS ile süslenmiş bir versiyonunu sunar.

Fiyat: 70 € – 650₺

Umarım size sunduğumuz hediye fikirleri size yardımcı olmuştur 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.